SMARTFLOOR w strefie Startup – SALMED 2022

Wielkimi krokami zbliżają się targi Salmed 2022 – największa w Polsce impreza poświęcona branży medycznej w Polsce. Firma Smartfloor zaprezentuje w specjalnej strefie rozwiązanie czujników podpodłogowych SensFloor.

Od tego roku na targach, uruchomiona zostaje nowa inicjatywa – Strefa Startupów!

W specjalnie wydzielonej przestrzeni targowej zostaną przedstawione najbardziej obiecujące startupy zajmujące się wsparciem rozwoju rynku medycznego, na różnych płaszczyznach. W programie wydarzeń znajdzie się również specjalne seminarium, poświęcone tej tematyce. Projekt strefy jest tworzony we współpracy z Polską Federacją Szpitali, która szczegółowo dobiera prezentowane rozwiązania.

Na SALMED 2022 zostaną zaprezentowane nie tylko projekty z związane typowo z branżą medyczną, ale przede wszystkim – projekty interdyscyplinarne, które przy pomocy technologii łączą ze sobą obszary technik informatycznych, organizacyjnych, zarządczych, technologicznych z elementami diagnostycznymi, leczniczymi czy prognostycznymi. Zatem w strefie startupów znajdą się liderzy innowacji w ochronie zdrowia.

SMARTFLOOR i SensFloor

Technologia SensFloor idealnie wpisuje się w wymienione wyżej kategorie. Została ona pozytywnie zweryfikowana przez Polską Federację Szpitali, dzieki czemu będziemy mogli zaproezentowac ją szerszej publiczności w dniach 23-25.05 na targach SALMED.

Więcej informacji na stronie organizatora targów:

SMARTFLOOR w strefie Startup – SALMED 2022

Dodaj komentarz

Przewiń na górę